Hasanpaşa Köftesi Tarifi

Krem Şantili Bisküvi Pasta Tarifi

Krem Şantili Bisküvi Pasta Tarifi
Güzel bir bisküvi pasta tarifi ile yine sizlerleyiz.Bugünki tarifimizde sizler için Krem Şantili Bisküvi Pasta Tarifi hakkında bilgiler vereceğiz.umarım beğenirsiniz öncelikle malzemelerimize bir göz atalım

Krem Şantili Bisküvi Pasta Tarifi Malzemeler

  • 1 paket sade pötübör bisküvi
  • 1 paket kakaolu pötübör bisküvi
  • 1 paket kakaolu puding
  • 2,5 su bardağı süt
  • 1 paket krem şanti
  • 1 su bardağı süt (Krem şanti için)

Krem Şantili Bisküvi Pasta Tarifini süslemek içinde Damla çikolata ve kakao kullanabilirsiniz.

Krem Şantili Bisküvi Pasta Tarifi Yapılışı
Pudingimizin tarifini vermeye gerek duymuyorum paketin üzerinde yazıldığı gibi hazırlayalım. Benim elimdeki kullandığım puding markası 2,5 bardak süt istemiş sizde pakette yazan miktar kadar kullanınız. Pudinginiz hazır sıcakken istediğiniz kalıba kare yada dikdörtgen farketmez 1 sade bisküviyi batıralım. Kakaolu bisküviyi ise pudinge batırmadan sade bisküviye yaslayalım.bu işlemi bisküviler bitene kadar 1 sade batırılmış 1 kakaolu batırılmadan devam edelim.Kaç kişilik olacaksa ona göre bu işlemi uzatabilirsiniz.Elimizde kalan pudingleri en son pastamızın her tarafına denk gelecek şekilde yaylım.Daha sonrasında yapmanız gereken buzdolabına atmak ve sadece donmasını beklemek.Dilerseniz o hazır soğumaya bırakılmışken biz krem şantimizi hazırlayalım.Buz dolabında pastamızı alıp süsleyelim ve pastamız hazır afiyet olsun.

Yayınlayan

Lezzetli Tatlar

Türkiye ve Dünya sofralarından en çok beğendim tarifleri ve takip ettiğim ünlü Ustalardan seçmeleri sizler için yemek bloğumda bir araya topladım umarım beğenirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir